Pogledajte sastave ekipa za Ligu Republike Srpske koja počinje 13.10.2019.

  • By admin
  • 01/10/2019
  • Comments Off on Pogledajte sastave ekipa za Ligu Republike Srpske koja počinje 13.10.2019.

                       U organizaciji Stonoteniskog saveza Republike Srpske i OSTK “Spin” iz Banja Luke, u nedelju, 13.10.2019. godine održaće se prvi turnus Lige Republike Srpske za muškarce u novoj sezoni, 2019/2020.

Liga se igra u četiri turnusa, na prva tri turnusa igra svako sa svakim, jednokružnim sistemom, dok je četvrti turnus podijeljen u dva dijela, prvih 6 ekipa na tabeli poslije trećeg turnusa igraju za prvaka, a ostali igraju za poredak od 7. do 11. mjesta.

Spisak prijavljenih Klubova za sezonu 2019/2020

  1. STK “Borac” Banja Luka
  2. STK “Sokol” Brčko
  3. STK “Ukrina” Derventa
  4. STK OSI “Vrbas” Banja Luka
  5. STK “Perućica” Foča
  6. STK “Kotor Varoš” Kotor Varoš
  7. STK “Ražljevo” Ražljevo-Brčko
  8. STK “Prijedor” Prijedor
  9. OSTK “Spin” Banja Luka
  10. STK “Modriča Spin” Modriča
  11. STK “Radnik” Bijeljina

Sastavi ekipa

STK “Borac” Banja Luka: Miodrag Malinović, Vladimir Kunić, Draško Pejić, Nemanja Suvajac, Miloš Milošević, Aleksandar Sarić i Dimitrije Maksimović.

STK “Sokol” Brčko: Edin Šehović, Goran Todorović, Miroslav Gavrić, Boško Stankić, Alen Brašnjić, Branko Đukić, Mervan Mešanović i Mustafa Jakubović.

STK “Ukrina” Derventa: Davor Panić, Slaven Salji, Mladen Stojčić, Pero Milanović, Petar Borojević, Đorđe Srdić i Goran Kukić.

STK OSI “Vrbas” Banja Luka: Aleksej Radukić, Haris Eminović, Darko Pavlić, Ivica Vidiček, Vladan Šormaz, Ognjen Ranisavić, Jovica Šormaz, Dejan Tomaš, Goran Đurić, Vlado Kočić i Aleksandar Đurić.

STK “Perućica” Foča: Damjan Marković, Saša Perišić, Aleksa Arsenić, Aleksandar Drakul, Ognjen Pavlović, Miloš Miletić i Miljan Vuković.

STK “Kotor Varoš” Kotor Varoš: Mladen Nikolić, Oliver Đurić, Milovan Marković, Manojlo Đurić, David Pejaković, Stefan Jurić, Stefan Marković, Mladen Bogdanić, Vlado Rosić i Jovan Kalamanda.

STK “Ražljevo” Ražljevo-Brčko: Stefan Kojić, Ivan Miljanović, Sreten Spasojević i Jovan Đokić.

STK “Prijedor” Prijedor: Pavle Puzigaća, Petar Vučković, Srđan Šobot, Lazar Tadić, Goran Unčanin, Bojan Mršić, Marko Banović, Rade Gnjatović, Dragoslav Savanović i Petar Blagojević.

OSTK “Spin” Banja Luka: Dragan Vučić, Siniša Marčetić, Mario Studen, Novak Kukrić, Nikola Simeunčević, Sergej Marčetić, Nikša Vesović, Filip Glišić i Đorđe Čelić.

STK “Modriča Spin” Modriča: Slobodan Smiljić, Igor Đurić, Dušan Smiljić, Stefan Ristić, Đorđe Nijemčević, Velimir Drobnjak, Željko Ristić, Dario Jović, Igor Čečavac, Slaven Stojanović i Dario Stojanović.

STK “Radnik” Bijeljina: Saša Savković, Vajo Stević, Dušan Čabrilo, Pero Savić, Danilo Šurbat, Dragan Zarubica, Željko Vicić, Dejan Lepan i Slaven Stanišić.

Categories: VIJESTI