Odigran Prvi turnus Lige za muškarce u sezoni 2019/2020

  • By admin
  • 15/10/2019
  • Comments Off on Odigran Prvi turnus Lige za muškarce u sezoni 2019/2020

Prvi turnus Lige Republike Srpske u sezoni 2019/2020 održan je 13.10.2019. godine u Banja Luci. Liga broji 11 stonoteniskih Klubova iz 8 gradova širom Republike Srpske.

Spisak Klubova učesnika

  1. STK „Borac“ Banja Luka
  2. STK „Sokol“ Brčko
  3. STK „Ukrina“ Derventa
  4. STK OSI „Vrbas“ Banja Luka
  5. STK „Perućica“ Foča
  6. STK „Kotor Varoš“ Kotor Varoš
  7. STK „Ražljevo“ Ražljevo-Brčko
  8. STK „Prijedor“ Prijedor
  9. OSTK „Spin“ Banja Luka
  10. STK „Modriča Spin“ Modriča
  11. STK „Radnik“ Bijeljina

Liga se igra po sistemu četiri turnusa, prva tri turnusa Klubovi igraju svako sa svakim, dok četvrti turnus prvoplasiranih 5 Klubova igra za prvaka, a ostalih 6 Klubova igraju za redoslijed od 6. do 11. mjesta.

Na ovom turnusu ekipa STK “Perućica” iz Foče je nastupila sa igračem koji nije registrovan za sezonu 2019/2020 Lige Republike Srpske za muškarce i zbog toga su svi njihovi mečevi registrovani sa 3:0 u korist protivnika.

Svi rezultati prvog turnusa

1. KOLO

  1. STK „Sokol“ Brčko – STK „Radnik“ Bijeljina                                                  3:1
  2. STK „Ukrina“ Derventa – STK „Modriča Spin“ Modriča                              0:3
  3. STK OSI „Vrbas“ Banja Luka – OSTK „Spin“ Banja Luka                            1:3
  4. STK „Perućica“ Foča – STK „Prijedor“ Prijedor                                             0:3
  5. STK „Kotor Varoš“ Kotor Varoš – STK „Ražljevo“ Ražljevo-Brčko            3:0

 2. KOLO

  1. STK „Prijedor“ Prijedor – STK „Kotor Varoš“ Kotor Varoš                         3:1
  2. OSTK „Spin“ Banja Luka – STK „Perućica“ Foča                                           3:0
  3. STK „Modriča Spin“ Modriča – STK OSI „Vrbas“ Banja Luka                    1:3
  4. STK „Radnik“ Bijeljina – STK „Ukrina“ Derventa                                         3:0
  5. STK „Borac“ Banja Luka – STK „Sokol“ Brčko                                               2:3

3. KOLO

  1. STK „Ukrina“ Derventa – STK „Borac“ Banja Luka                                      0:3
  2. STK OSI „Vrbas“ Banja Luka – STK „Radnik“ Bijeljina                               3:1
  3. STK „Perućica“ Foča – STK „Modriča Spin“ Modriča                                  0:3
  4. STK „Kotor Varoš“ Kotor Varoš – OSTK „Spin“ Banja Luka                      1:3
  5. STK „Ražljevo“ Ražljevo-Brčko – STK „Prijedor“ Prijedor                         0:3

4. KOLO

  1. OSTK „Spin“ Banja Luka – STK „Ražljevo“ Ražljevo-Brčko                      3:0
  2. STK „Modriča Spin“ Modriča – STK „Kotor Varoš“ Kotor Varoš              3:2
  3. STK „Radnik“ Bijeljina – STK „Perućica“ Foča                                             3:0
  4. STK „Borac“ Banja Luka – STK OSI „Vrbas“ Banja Luka                           2:3
  5. STK „Sokol“ Brčko – STK „Ukrina“ Derventa                                               3:0

Tabela nakon odigranog Prvog turnusa

PLASMAN KLUB MEČEVI SKOR BODOVI
1 OSTK “Spin” Banja Luka 4 4:0 8
2 STK “Prijedor” Prijedor 3 3:0 6
3 STK “Sokol” Brčko 3 3:0 6
4 STK “Modriča Spin” Modriča 4 3:1 6
5 STK OSI “Vrbas” Banja Luka 4 3:1 6
6 STK “Radnik” Bijeljina 4 2:2 4
7 STK “Borac” Banja Luka 3 1:2 2
8 STK “Kotor Varoš” Kotor Varoš 4 1:3 2
9 STK “Ražljevo” Ražljevo Brčko 3 0:3 0
10 STK “Ukrina” Derventa 4 0:4 0
11 STK “Perućica” Foča 4 0:4 0

Spisak igrača koji su nastupili na prvom turnusu Lige, po Klubovima

Spin – Dragan Vučić, Siniša Marčetić, Mario Studen, Nikola Simeunčević i Nikša Vesović.

Prijedor – Goran Unčanin, Pavle Puzigaća, Marko Banović i Lazar Tadić.

Sokol – Branko Đukić, Goran Todorović, Edin Šehović i Mervan Mešanović.

Modriča Spin – Igor Đurić, Velimir Drobnjak i Željko Ristić.

Vrbas – Ivica Vidiček, Dejan Tomaš i Goran Đurić.

Radnik – Željko Vicić, Dušan Čabrilo i Pero Savić.

Borac – Draško Pejić, Aleksandar Sarić i Vladimir Kunić.

Kotor Varoš – Mladen Nikolić, Vlado Rosić, Oliver Đurić i Manojlo Đurić.

Ražljevo – Ivan Miljanović i Sreten Spasojević

Ukrina – Mladen Stojčić, Slaven Salji i Davor Panić.

Perućica – Damjan Marković, Aleksa Arsenić i Lazar Lero.

Naredni turnus igra se 17.11.2019. godine u Kotor Varoši.

 

Categories: VIJESTI